Արտադրական կամ մանկավարժական պրակտիկա անցած ուսանողների հետ հանդիպման հրավեր
images2018թ. նոյեմբերի 13-ին՝ ժամը 14:00-ին, ԵՊՀ ԻՄ-ի մասնագիտական կրթության որակի ապահովման (ՄԿՈԱ) բաժինը Տնտեսագիտության ֆակուլտետի թիվ 39 (օնլայն) լսարանում կիրականացնի հանդիպում մասնաճյուղի այն ուսանողների հետ, ովքեր նախորդ (2017-18) ուստարում անցել են արտադրական կամ մանկավարժական պրակտիկա։
Հանդիպման նպատակն է քննարկել  ուսանողների բավարարվածությունը պրակտիկայի կազմակերպումից և բովանդակությունից, վերհանել պրակտիկայի ընթացքում առաջացած խնդիրները, հավաքագրել պրակտիկայի իրականացման գործընթացի բարելավմանն ուղղված առաջարկներ:
Մասնակիցներին կներկայացվեն ԵՊՀ ԻՄ-ի պրակտիկանտ-ուսանողների վերաբերյալ արտաքին շահակիցների կարծիքները, և կքննարկվի նրանց մասնագիտական ու անձնային որակների վերաբերյալ արտաքին շահակիցների տված գնահատականների հետ պրակտիկանտ-ուսանողների համաձայնությունը և այլն։
Ակնկալում ենք կրթական ծրագրերի պատասխանատուների, պրակտիկաների ղեկավարների, ուսանողների և բոլոր շահագրգիռ կողմերի ներկայությունը և աջակցությունը մասնաճյուղում պրակտիկաների կազմկերպման գործընթացը բարելավելու գործում։

INVITATION TO ATTEND THE MEETING WITH STUDENTS COMPLETING INDUSTRIAL OR PEDAGOGICAL INTERNSHIP
On November 13th of 2018, at 14:00, at the Faculty of Economics, in # 39 (online) classrooms, YSUIB Professional Education Quality Assurance Department will hold a meeting with students, who have passed the industrial or pedagogical internship in 2017-2018 academic years.
The purpose of the meeting is to discuss the satisfaction of students with the organization and content of the internship, to bring about the problems that arise during the internship, to collect suggestions for the improvement of the internships.
The external stakeholders’ opinion on YSU Ijevan Branch interns and the agreement of interns of their professional and personal qualities assessment and other issues will be discussed.
We look forward to the presence and support of education program managers, interns’ supervisors, students and other stakeholders in improving the process of internship organization at the university.