00:03:23 Դեկտեմբեր 13, 2024 «Մշակ լրագիրը որպես առօրեականության-հասարակական գործընթացների ուսումնասիրության սկզբնաղբյուր» թեմայով բանախոսություն
00:04:16 Դեկտեմբեր 3, 2024 «Սպորտը՝ հանուն հավասար հնարավորությունների» խորագրով մարզային աշխատաժողով ԵՊՀ ԻՄ-ում
00:05:15 Նոյեմբեր 29, 2024 Մասնաճյուղում կայացավ «Կարիերայի նոր հնարավորություններ և հեռանկարներ» խորագրով տոնավաճառ
00:03:06 Նոյեմբեր 23, 2024 ԵՊՀ ԻՄ-ում բացվեց «Վիքիմեդիա Հայաստան» գիտակրթական հասարակական կազմակերպության վիքիակումբը
00:23:07 Հոկտեմբեր 21, 2024 Իջևանը՝ հաղթող քաղաք. EU4Culture ծրագրի ձեռքբերումները և ԵՊՀ Իջևանի մասնաճյուղի մասնակցությունը
00:03:59 Սեպտեմբեր 24, 2024 Մասնաճյուղում բացվեց ԵՊՀ ԻՄ վաստակաշատ դասախոս Աիդա Մարդանյանի անվան լսարան
00:03:32 Սեպտեմբեր 19, 2024 ԵՊՀ ԻՄ-ում կայացավ միջազգային աշնանային դպրոցի բացման հանդիսավոր արարողությունը
00:05:06 Հուլիս 17, 2024 «Զարթոնք Իջևանի». համակողմանի ուսումնասիրություն՝ քաղաքային տարածության ձևավորման վերաբերյալ
00:02:45 Հունիս 11, 2024 «Վերնատուն» պատկերասրահում բացվեց ԵՊՀ ԻՄ Կիրառական արվեստի ֆակուլտետի աշխատանքների ցուցահանդեսը
00:02:51 Մայիս 27, 2024 «Զբոսաշրջության և ռեկրեացիայի հիմնախնդիրները ՀՀ-ում» խորագրով գիտաժողով՝ ԵՊՀ Իջևանի մասնաճյուղում

00:03:23 December 13, 2024 Lecture on the topic " Mshak newspaper as a source for the study of everyday social processes"
00:05:15 November 29, 2024 A career fair entitled "New Career Opportunities and Prospects" was held at Ijevan branch of YSU
00:03:06 November 23, 2024 "Wikimedia Armenia" scientific, educational, public, social wiki club was opened at Ijevan branch of YSU
00:23:07 October 21, 2024 Ijevan, the winning city: achievements of the EU4Culture program and the participation of the Ijevan branch of YSU
00:03:59 September 24, 2024 An auditorium after YSU IB distinguished lecturer Aida Mardanyan was opened at the branch
00:02:45 June 11, 2024 The exhibition of the works of Faculty of Applied Arts of Ijevan branch of YSU opened in "Vernatun" gallery
00:02:51 May 27, 2024 Scientific conference entitled "Problems of tourism and recreation in RA" at Ijevan branch of YSU