ԱՐԻ՛ ԵՊՀ ԻՋԵՎԱՆԻ ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂ ԱՐԻ՛ ԵՊՀ ԻՋԵՎԱՆԻ ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂ ԱՐԻ՛ ԵՊՀ ԻՋԵՎԱՆԻ ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂ Previous Next Նորություններ 31.03.2025 «Ուսանողների դերը ուշխորհրդային Հայաստանի լիբերալ մշակույթում» խորագրով ժամանակավոր ցուցադրություն ԵՊՀ ԻՄ-ում 29.03.2025 Տնօրենության նիստ Հայտարարություններ 26.04.2025 Մեկնարկում է «Երևանի պետական համալսարանի Իջևանի մասնաճյուղում դասավանդման գերազանցության մրցանակ» ամենամյա մրցույթը 10.04.2025 Մեկնարկում է «Տարվա ուսանող» ամենամյա մրցույթի հայտերի ընդունումը 01.04.2025 ԿԳՄՍՆ երաշխավորությամբ ԵՊՀ ԻՄ-ը վերսկսում է ուսուցիչների վերապատրաստումները ԵՊՀ Իջևանի մասնաճյուղը թվերով 1182 Ուսանող 155 Դասախոս 20 Կրթական ծրագիր 7811 Շրջանավարտ ԵՊՀ ԻՄ ֆակուլտետներ Բնական գիտությունների ֆակուլտետ Բնական գիտությունների ֆակուլտետում ուսուցումը կազմակերպվում է «Ինֆորմատիկա և կիրառական մաթեմատիկա» կրթական ծրագրով: Հումանիտար գիտությունների ֆակուլտետ Ֆակուլտետում ուսուցումը կազմակերպվում է «Պատմություն», «Հայոց լեզու և գրականություն», «Հոգեբանություն», «Տարրական մանկավարժություն և մեթոդիկա», «Օտար լեզուներ և գրականություն» կրթական ծրագրերով: Կիրառական արվեստի ֆակուլտետ Կիրառական արվեստի ֆակուլտետում ուսուցումը կազմակերպվում է «Կիրառական արվեստ» և «Դիզայն (գեղար)» մասնագիտություններով: Տնտեսագիտության ֆակուլտետ Տնտեսագիտության ֆակուլտետում կրթությունը կազմակերպվում է «Ֆինանսներ (ըստ ոլորտի)» և «Զբոսաշրջություն» կրթական ծրագրերով: Ուսանողական կյանք Ուսանողական խորհուրդ ԵՊՀ Իջևանի մասնաճյուղի Ուսանողական խորհուրդը ապաքաղաքական և ապակուսակցական կազմակերպություն է: Ուսանողական գիտական ընկերություն ՈՒԳԸ նպաստում է ուսանողության կրթական, գիտական, ստեղծագործական և հոգևոր-մշակութային զարգացմանը: Կարիերա ԵՊՀ ԻՄ աջակցում է ուսանողներին աշխատանքի տեղավորման հարցերում ՝ օգնելով նրանց ձեռք բերել գործնական փորձ իրենց ընտրած ոլորտում:
31.03.2025 «Ուսանողների դերը ուշխորհրդային Հայաստանի լիբերալ մշակույթում» խորագրով ժամանակավոր ցուցադրություն ԵՊՀ ԻՄ-ում
26.04.2025 Մեկնարկում է «Երևանի պետական համալսարանի Իջևանի մասնաճյուղում դասավանդման գերազանցության մրցանակ» ամենամյա մրցույթը